O Cinnabonu

Cinnabon® Historie

Příběh Cinnabon začal u otce se synem a jejich touhy vytvořit nejlepší skořicovou rolku na světě. Jakmile se rodinné duo propracovalo ke kombinaci výjimečných surovin z celého světa, vytvořili dokonalou recepturu. A tak se stalo, že 4. prosince 1985 se jejich těžce vydobytý sen změnil ve sladkou realitu. Došlo k otevření prvního pekařství Cinnabon na SeaTac v Seattlu ve státě Washington. Cinnabon, tedy Cinnamon rolls se okamžitě staly závislostí zákazníků.
Nyní má společnost Cinnabon pobočky napříč Spojenými státy a ve více jak 50 zemích po celém světě. Cinnabon je jednou z nejuznávanějších a nejžádanějších globálních značek.

Každá naše surovina má svůj příběh

Skořice makara

Ve stínu Indonéských pralesů roste plod, který dává Cinnabonu bohatou chuť. Skořice Makara® vytváří jedinečný zážitek pro vaše smysly – chuť i čich.

Čerstvě upečené těsto

Po měsících pokusů a zapojení nekonečné řady surovin jsme našli dokonalou recepturu pro naše charakteristické těsto. Je jemné, sladké a dokonalé na pečení. Stalo se tak základem pro všechny naše neodolatelné sladké produkty.

Frosting

Nadýchaný frosting je neodmyslitelnou součástí našeho sladkého potěšení. S našimi rolkami tak vytváří neodolatelnou
kombinaci.

Káva

Sladké potěšení doplní naše lahodná káva, která je směsí nejkvalitnější Robusty a Arabici.