Přihlásit odběr novinek a akčních nabídek

O Cinnabonu

Cinnabon® Historie

Všechno to začalo u otce, syna a jejich touhy stvořit nejlepšího skořicového šneka světa. Jeden mistr pekař navíc do týmu, měsíce pokusů a omylů, stovky nejrůznějších receptů, a nakonec se to povedlo – podařilo se upéct sladkou, skořicově kořeněnou dokonalost, která se brzy stala hlavní vizitkou Cinnabonu®. Jakmile se rodinné duo propracovalo ke kouzelné kombinaci výjimečný surovin z celého světa, bylo jim jasné, že vytvořili dokonalou recepturu. A tak se stalo, že 4. prosince 1985 se jejich těžce vydobytý sen změnil ve sladkou realitu – došlo k otevření prvního pekařství Cinnabon® na SeaTac Mall v Seattlu ve státě Washington. Cinnabon Cinnamon roll se okamžitě stala posedlostí pro tisíce natěšených hostů pekařství. A Cinnabon příběh se dál a dál píše až dodnes. Firma má pobočky napříč Spojenými státy, ve více jak 50 zemích po celém světě, a menu se neustále rozrůstá tak, aby si naši fanoušci mohli užívat další nová sladká potěšení tak, jak je umí vykouzlit jen Cinnabon. Cinnabon® je jednou z nejuznávanějších a nejžádanějších globálních značek. Narazíte na nás při nákupech, cestování, kulinářských výletech a volnočasových aktivitách. Naše výrobky jsou k dostání dokonce i v obchodech s potravinami tak, abyste si mohli naše sladké dobroty užít přímo u vás doma. A to nejlepší – tohle je teprve začátek.

Každá naše surovina za sebou má příběh

SKOŘICE MAKARA®

Ve stínu Indonéských pralesů roste plod, který dává Cinnabonu bohatou a sladkou chuť. Skořice Makara® vytváří jedinečný zážitek pro vaše smysly – chuť i čich.

ČERSTVĚ UPEČENÉ TĚSTO

Po měsících pokusů a zapojení nekonečné řady surovin jsme našli dokonalou recepturu pro naše charakteristické těsto. Je jemné, sladké a dokonalé na pečení. Stalo se tak základem pro všechny naše neodolatelné sladké produkty.

ZÁVĚJE POLEVY

Často napodobovaná, ale neopakovatelná, to je naše hlaďoučká a slaďoučká krémová poleva, která dodává Cinnabon pečivu další chuťovou dimenzi. U všech našich produktů je poleva „třešničkou na dortu“ celého dokonalého výsledku.

KÁVA

Začalo to naším Mochalatta Chill®, kávě, ve které se mísí čokoládová příchuť, a postupně jsme zařadili i na chuť bohaté a sladké, horké i ledová kávy ze zrnek Arabicy tak, abychom nabídli skvělé kombinace nápojů ke všem Cinnabon® chutím a produktům.

Podporujeme

Naším cílem je šířit dobro – nejen v našich pekárnách, ale i ve společnosti. Pro naše hosty máme na pobočkách vždy dostatek sladkých odměn, které si ale zaslouží i ti, kteří nezištně pomáhají druhým. Naší filozofií je pomáhat těm, kteří pomáhají, a tak jsme se spojili s několika charitami. V souladu s hodnotami značky jsme hrdým partnerem…